Specjalista DevOps/ Java

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Numer referencyjny: SDJ/WAW/1218/JG

Zadania:

– Projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych usług w architekturze mikroserwisu,

– Utrzymywanie jakości kodu na wysokim poziomie,

– Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

– Współpraca z zespołem międzynarodowym.

Wymagania:

– Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu CI / CD (preferowany Jenkins),

– Bardzo dobre zrozumienie architektury mikroserwisów,

– Znajomość technologii Java: Spring Framework, CXF, SOAP, REST,

– Doświadczenie z RESTful API przy użyciu JAX-RS, JSON,

– Doświadczenie w zakresie ciągłej integracji, TDD, automatycznego testowania i narzędzi takich jak JUnit, Mockito,

– Doświadczenie z GIT,

– Doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL, takimi jak Cassandra,

– Doświadczenie w pracy z kontenerami Docker i Kubernetes,

– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Konkurencyjne wynagrodzenie.

– Kartę Multisport.

– Medicover.

– Opiekę Menadżera Kariery.

– Elastyczne formy zatrudnienia.

– Różnorodne projekty.

Miejsce:Warszawa Warszawa