Doradca techniczny

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
· udzielanie Klientom wsparcia technicznego (mailowo i telefonicznie)
· analiza zgłoszenia i rozwiązywanie problemów
· wsparcie techniczne działu sprzedaży
· zapewnienie prawidłowej komunikacji technicznej pomiędzy siedzibą firmy a technikami pozostającymi w regionie
· obsługa strefy technicznej klientów na portalach internetowych

Oczekiwania:
· kreatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
· odpowiedzialność i duża samodzielność
· Wykształcenia min. średniego, mile widziane techniczne w zakresie elektroniki/automatyki/ mechaniki
· bardzo dobra obsługa programów z pakietu MS Office
· komunikatywna znajomość j. angielskiego
· prawo jazdy kat. B
· umiejętność czytania schematów
· zdolności manualne

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
szkolenie wdrażające i niezbędne narzędzia pracy
prace dla międzynarodowej marki rozpoznawalnej na rynku