Programista Java

Obowiązki:

projektowanie i programowanie komponentów systemu w architekturze Java EE, w tym dokumentowanie tworzonych rozwiązań

implementowanie testów jednostkowych, integracyjnych i wydajnościowych

utrzymywanie i optymalizacja wytwarzanych systemów

diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

szacowanie pracochłonności oraz przygotowywanie wycen

współpraca z zespołami cross-dziedzinowymi w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne z informatycznym

doświadczenie na stanowisku Programisty Java lub komplementarnym

umiejętność projektowania oprogramowania w architekturze Java EE

umiejętność analitycznego myślenia oraz optymalizacji struktur danych i algorytmów

dobra znajomość języka PL/SQL oraz bazy danych Oracle

znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

współpracę z doświadczonymi specjalistami

prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów GK Comarch