Pracownik Banku Jęz Fiński

Pracownik Banku Jęz Fiński

Nasz Klient Bank w Łodzi poszukuje kandydatów z językiem fińskim (nie wymagamy języka angielskiego, nie wymagamy doświadczenia)
Zapewniamy: umowę o pracę bez okresu próbnego wewnętrzne kursy i szkolenia
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną
Pakiet relokacyjny
Zadania na tym stanowisku to: stała współpraca z innymi oddziałami firmy na terenie Finlandii, sprawdzanie dokumentacji, weryfikacji zapytań i wniosków.
Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV z dopiskiem Łódź FIŃSKI na adres email [Apply online]
Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions- …… /
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132
dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji
w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie.

.
.
.
.