SZTAUER – PRACOWNIK PORTOWY

UWAGA!
JEST PRACA!!

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Lokalizacja:
GDYNIA
Zadania na stanowisku pracy:

Zakładanie i zdejmowanie czopów
Mocowanie i rozmocowanie ładunków (lashing)
Praca na wysokości z przeładunkiem towarów
Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz wewnętrznymi procedurami

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA??
SPOKOJNIE, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!
Oczekujemy:

Komunikatywność

Zaangażowanie w powierzone zadania
Atutem dodatkowym będą uprawnienia cumownika
Atutem dodatkowym będą uprawnienia na wózek podnośnikowy
Gwarantujemy:

Elastyczny grafik pracy
Minimum 200h miesięcznie
Możliwość wykorzystania i rozwinięta posiadanych kwalifikacji
Zatrudnienie w oparciu o umowę

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS