ASYSTENT/KA W DZIALE REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do biura w
Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w rekrutacji i selekcji kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą

Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów

Tworzenie profili kandydatów w języku niemieckim
Kontakt z pracownikami w trakcie ich zatrudnienia,pomoc w razie ewentualnych problemów
WYMAGANIA:

Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
(warunek konieczny)
Dyspozycyjość do pracy na cały etat
Znajomość pakietu Office
Komunikatywność

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
Kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy
Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
Kartę Multisport
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i zgranym zespole.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.