Autoryzowany Doradca Biznesowy

Efy Solutions jest jednym z ośmiu Partnerów sieci T-Mobile. Na chwilę obecną do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Autoryzowanego Doradcy Biznesowego Sieci T-Mobile.

Obowiązki
-Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
-Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów oraz prowadzenie prezentacji dla Klientów
-Promowanie produktów i usług T-Mobile

Wymagania
-Entuzjazmu, zaangażowania i komunikatywności
-Nastawienia na sukces
-Wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
-Doświadczenia w bezpośredniej oraz telefonicznej sprzedaży
-Gotowości do spotkania rekrutacyjnego w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Grażyny

Oferujemy
-Wsparcie telemarketera w umawianiu spotkań
-Wsparcie Regionalnego Kierownika Sprzedaży
-Niezbędne narzędzia pracy
-Wynagrodzenie złożone z podstawy …… zł) + Prowizja
-Stałe godziny pracy 9-17 od poniedziałku do piątku
-Biuro w dogodnej lokalizacji na Mokotowie przy ulicy Grażyny lub
możliwość pracy zdalnej

*Znajomość branży telekomunikacyjnej mile widziana!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV i formularzu aplikacyjnym) przez administratora danych T-Mobile Polska S.A z siedzibą w Warszawie ulica Marynarska 12, 02-674 Warszawa), w celu prowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez T-Mobile, prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez T-Mobile Polska S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.