HR Biznes Partner – JOBS.PL S.A.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku
doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

HR Biznes Partner
HR/Sosnowiec
Obowiązki
– Współpraca z managerami, zespołem HR i przełożonymi.
– Planowanie zatrudnienia, tworzenie i wycena opisów stanowisk, prowadzenie procesów rekrutacji i wdrożenie nowych pracowników.
– Ustalanie wynagrodzeń, udział w procesach zmian płacowych.
– Realizowanie lokalnych oraz korporacyjnych projektów z zakresu HR.

– Praca z systemem komputerowym w zakresie szkoleń i rozwoju, oceny pracowniczej itd.
– Przygotowywanie dokumentów kadrowych.
– Wykonywanie raportów i analiz na potrzeby lokalne oraz korporacyjne.
– Realizowanie zadań związanych z zapewnieniem zgodności z wymaganiami systemów jakości, wymaganiami Klientów oraz lokalnymi przepisami prawnymi i korporacyjnymi.

Wymagania
– Wykształcenie wyższe.

– Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
– Znajomość specyfiki rynków i wynagrodzeń w krajach Europy Środkowej i Wschodniej – mile widziana.

– Biegła znajomość angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
– Doskonała znajomość pakietu MS Office.
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
– Samodzielność oraz umiejętność dobrej organizacji własnej pracy.

Oferujemy
Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie.
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
– Zróżnicowane i ambitne zadania na poziomie operacyjnym i strategicznym.

Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”