Specjalista ds. Sprzedaży (praca stacjonarna) – Kościan

JOBS.PL to doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży (praca stacjonarna)

Obowiązki
Pozyskiwanie nowych Klientów.
Rozwijanie sieci sprzedaży.
Tworzenie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji.
Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.
Umacnianie relacji ze stałymi Kontrahentami.
Doradztwo produktowe.

Wymagania
Doświadczenie sprzedażowe (mile widziane tonerami / tuszami / materiałami biurowymi).
Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych.
Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem.
Zaangażowanie i inicjatywa.
Dobra organizacja pracy, sumienność.

Oferujemy
Szkolenia branżowe i sprzedażowe.
Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa + prowizja.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Stałe godziny pracy w siedzibie firmy.
Opieka medyczna.

Zachęcamy do przesyłania CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”