`OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Legalna, stała, stabilna praca. Możliwość darmowych dowozów do pracy.
Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w różnych branżach w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:
pełen zakres prac związany z obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek samochodów dostawczych,
transport gotowych produktów między produkcją a magazynem.

Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe,
ukończony kurs obsługi wózków jezdniowych z napędem na gaz propan-butan, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
legalną, stałą, stabilną pracę, umowę o pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia, możliwość darmowych dowozów do pracy,
40 godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Dodatkowe informacje:
brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:
poniedziałek – piątek:
9:00 – 17:00

lub napisz: w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2018