Inżynier Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gryfino

Nr ref.: 0023121

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

– Tworzenie planów napraw i przeglądów oraz koordynowanie ich realizacji;

– Koordynowanie działań związanych z utrzymaniem ruchu i infrastrukturą (budynki, IT)

– Doskonalenie i rozwój strategii TPM – zapewnienie efektywnego kosztowo dopasowanie modelu SUR do potrzeb klientów wewnętrznych i biznesu;

– Raportowanie efektów pracy zespołu na comiesięcznych spotkaniach zespołu LEAN;

– Współpraca z firmami zewnętrznymi dot. realizacji zadań związanych z utrzymaniem maszyn i infrastruktury zakładu;

– Wspieranie zespołu UR w działaniach operacyjnych;

– Utrzymywanie i doskonalenie modelu zarządzania częściami zamiennymi UR;

– Obsługa i nadzorowanie danych w bazach i aplikacjach zarządzających Utrzymaniem Ruchu;

– Aktywny udział we wdrażaniu planów usprawniających funkcjonowanie i efektywność SUR (Kaizen)

– Analityka wskaźników UR oraz inicjowanie akcji doskonalących z nich wynikających;

– Szkolenia i mentorowanie pracowników Utrzymania Ruchu,

– Współpraca z VS w zakresie polityki zarządzania częściami zamiennymi do narzędzi (forma wtryskowa, tłocznik, narzędzia montażowe)

– Wdrażanie Digital Factory w zakresie UR.

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe techniczne- mile widziane w zakresie elektroniki lub mechatroniki;

– Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

– Doświadczenie pracy z systemami kontroli i regulacji;

– Praktyczna wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki;

– Doświadczenie pracy z techniką PLC – Siemens S7, STEP 7;

– Znajomość języka angielskiego;

– Wysoki poziom motywacji;

– Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

– Umiejętność pracy w grupie.

Oferta:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

– Atrakcyjne wynagrodzenie;

– Bogaty pakiet świadczeń;

– Możliwość rozwoju w prestiżowej międzynarodowej firmie.

– Wsparcie zespołu i przyjemna atmosfera pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.